O firmie

ss2

Krótko o nas

Just Finance – dla nas jest to naprawdę proste, dla Ciebie początek drogi jaką trzeba pokonać by uzyskać kredyt może wydawać się skomplikowany. Złe wybory oraz nieumiejętność porównania skomplikowanych ofert mogą kosztować Cię naprawdę dużo. Koszt kredytu hipotecznego może różnić się o kilkadziesiąt tysięcy. W naszym biurze poznasz oferty wszystkich banków. Nie przepłacaj, skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia i wybierz najlepszy z możliwych do uzyskania kredytów. Naszym celem jest oszczędzić Twój czas i pieniądze.

 Jak pracujemy z naszymi klientami?

one

Musimy się spotkać

 • Musimy się spotkać , pierwszym etapem jest ustalenie terminu i miejsca spotkania.
 • Przygotuj podstawowe dane o swoich dochodach oraz zobowiązaniach kredytowych
 • Spotkanie : porozmawiamy o Twojej zdolności kredytowej, objaśnimy dokładnie jak przebiega proces kredytowy , porównany możliwe do uzyskania oferty kredytowe , przekażemy Tobie listę dokumentów, które należy kompletować do złożenia wniosku
two

Czas na zebranie wskazanych dokumentów

 • Prezentujemy Formularze Informacyjne z Banków, które wybrałeś. Przygotowujemy i podpisujemy wnioski kredytowe
 • Składamy wnioski kredytowe w wybranych Bankach
 • Oczekiwanie na decyzję kredytową
 • Po uzyskaniu decyzji spotykamy się w celu ich omówienia
three

Podpisanie umowy

 • Ustalamy termin podpisania umowy
 • Spotykamy się w banku w celu podpisania umowy kredytowej
 • Po umowie kredytowej jest czas na podpisanie aktu notarialnego przeniesienia własności oraz ubezpieczenie nieruchomości
 • Dostarczamy do banku wszystkie dokumenty niezbędne do uruchomienia kredytu
 • Po uruchomieniu kredytu nasza współpraca dobiegła końca, natomiast pozostajemy do dyspozycji w przypadku pojawienia się pytań związanych z obsługą kredytu.
pexels-photo-316137

Wszystkie banki w jednym miejscu

To która oferta jest najlepsza? Klienci mają częsty problem z prawidłową oceną przedstawianych przez banki ofert. Podczas jednego spotkania poznasz oferty wszystkich banków, a tym samym zaoszczędzisz czas. Dodatkowo wytłumaczymy na czym polegają różnice, jakie są korzyści i jakie minusy danej oferty. Pomożemy wybrać tą rzeczywiście najkorzystniejszą.

dla firm

O kredytach wiemy wszystko

To nasz obowiązek. Znamy dokładnie specyfikę każdego banku, obowiązujące procedury oraz metodykę pracy. Oferta banku to tylko jeden element, a znajomość procesu kredytowego, wymaganych dokumentów decyduje często o tym, czy kredyt zostanie przyznany. To właśnie ta wiedza pozwala nam prawidłowo ocenić szanse na uzyskanie kredytu i czyni nas tak skutecznych.

Two kids outdoor holding balloons together

Zaangażowanie poparte wiedzą.

Możesz liczyć , że zajmiemy się wszystkim, co jest niezbędne by uzyskać kredyt. W twoim imieniu skontaktujemy się z deweloperem lub biurem nieruchomości w celu uzyskania niezbędnych dokumentów. Podpowiemy i pomożemy zdobyć odpowiednie dokumenty w urzędach, czy pomożemy w przygotowaniu kosztorysów remontu lub budowy. Na każdym etapie wspieramy naszych klientów pracując z pasją i zaangażowaniem.